Разработка сайтов

 
 
Забронювати столик

Вам необхідно організувати банкет в місті Умані? Тоді зробіть свій вибір на користь ресторану "Красний став".

Заміський ресторан "Красний став" допоможе Вам набратися природних сил і вгамувати голод. З давніх часів відомо, що відпочинок на природі відновлює нервову систему, заряджає життєвою енергією і покращує настрій. Відпочиваючи у нас, Ви отримаєте естетичне задоволення від споглядання навколишніх краєвидів.

Ми спеціалізуємося на організації банкетів вищого рівня. Запропонуємо Вам повний спектр послуг по організації та проведенню банкетів, корпоративних вечорів, весіль, ювілеїв, днів народжень, прийомів, тощо.

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

В затишному, мальовничому місці, на пологому березі ставка, де можна в будь-яку пору року відпочити від обтяжливого повсякдення, розташований ресторанний комплекс «Красний став». Історія цього дивовижного місця сягає Доби козацтва. З давніх-давен відомо, що на місці ресторану за часів козацької слави були дуже чисті джерела з кришталево-цілющою водою, і їх називали Красноставськими.

Годі й шукати зручнішої локації: поруч автошлях Київ–Одеса, казково-феєричний дендропарк «Софіївка», Уманський національний університет садівництва, автовокзал. Але водночас, ресторанний комплекс знаходиться далі від міського шуму, схований від сучасного, стрімкого, техногенного життя на березі тихого ставка під захистом верб, але в межах міста і в гармонії з природою. Запорукою доброго настрою, приємного відпочинку і веселого гуляння звичайно є екологічно чиста, зелена зона, насичене природними ароматами свіже повітря, а також комфортний, колоритний, домашній затишок подвір’я і приміщень.

Щодо дислокації – то це чотири окремих зали, окрема кімната (кабінка) для тих, хто палить, літній майданчик, бесідки на воді, окремі тенти (шатра) для невеликих компаній. Завдяки наявній кількості залів, ми маємо можливість розсадити гостей окремо в залах і зробити ваше свято індивідуальним для Вас і Ваших гостей. Це також можливість як для усамітнення окремих людей, так і для святкування великого свята гучною компанією.

Ми маємо надзвичайно широку мережа послуг:

- попереднє замовлення бенкетів (індивідуальний підхід);

- звичайне обслуговування (з приходом відвідувача);

- індивідуальні замовлення: ювілеї, річниці, корпоративи, весілля, дні народження, хрестини, зустрічі, вечірки тощо;

- досить широкий спектр додаткових послуг та комплексність обслуговування;

- ексклюзивність: розробка індивідуального меню під концепцію заходу;

- прозорість: прозора система ціноутворення, письмове закріплення всіх домовленостей, можливість у будь-який час перевірити хід і якість роботи.

Вперше в місті надання послуг кейтерингу – виїзне ресторанне обслуговування. Кейтеринг допомагає вирішити безліч завдань, як бізнес-сегменту, так і приватним особам, що робить цю послугу все більш популярною і затребуваною; організація як корпоративних заходів, презентацій, партнерських зустрічей, так і ювілеїв, весіль, приватних вечірок, дитячих свят і багато іншого. У разі планування заходів: відкриття магазину чи салону, фешн-вечірки, весілля, світської події, важливих переговори з бізнес-партнерами або романтичної вечері на двох – команда професіоналів оточить Вас і Ваших гостей турботою та обслужить захід на найвищому рівні. Повний комплекс послуг з кейтеринг-обслуговування: планування, складання і приготування меню, транспортне забезпечення, обладнання, декорування та послуги персоналу. Види виїзного ресторанного обслуговування: фуршет, шведський стіл, кава-брейк, коктейль, пікнік або барбек’ю, бенкет, доставка обідів тощо.

Незабутня виїзна весільна церемонія на території ресторану – це чудовий краєвид, романтичне поєднання з природою, чарівний плескіт води, бездоганне оформлення території, професійна організація фуршету.

Для полегшення організації Вашого свята надаються додаткові комплексні послуги: тамада, фото та відео зйомки, аніматори.

Вишукана кухня – це страви як української, так і євразійської традицій, велика кількість страв на мангалі. Майстерно і смачно приготовлені риба та м’ясо – візитка ресторану.

Нами передбачена велика територія для паркування та безпека перебування транспорту в зоні закладу.

Туристичні та екскурсійні групи можуть як відвідати заклад і відпочити, так і замовити доставку обідів, сухих пайків до місць туристичних маршрутів та екскурсій.

Постійним клієнтам передбачені знижки. Також діють постійні гнучкі знижки та акції.

Ресторанний комплекс «Красний став» з любов’ю і турботою чекає на Вас завжди!

Раки та морепродукти

Thursday, 11 September 2014 00:00

На замовлення!

Риба фарширована

Thursday, 11 September 2014 00:00

Риба смажена

Thursday, 11 September 2014 00:00

Карась, короп