Разработка сайтов

 
 
Забронювати столик

Ювілеї, річниці, корпоративи, весілля, Дні Народження

Ми спеціалізуємося на організації банкетів вищого рівня. Запропонуємо Вам повний спектр послуг по організації та проведенню банкетів, корпоративних вечорів, весіль, ювілеїв, днів народжень, прийомів, тощо.

Візьмемо на себе обслуговування банкету, індивідуальний підбір меню, закупівлю необхідних інградієнтів і професійне приготування блюд. Крім цього Ви отримаєте вишукану сервіровку столів та ввічливе ставлення обслуговуючого персоналу. Можливе проведення банкету по індивідуальному сценарію клієнта з врахуванням всіх його побажань. В окремих банкетних кабінетах Вам ніхто не завадить провести ділову зустріч. В "Красному ставі" проводяться банкетні заходи будь-якого рівня та формату.

Ми запропонуємо Вам гарно оформити приміщення у відповідності зі стилем святкування, підберем прикраси для інтерьєру, організуємо захоплюючі шоу-програми.

Особливою популярністю в нашому ресторані користуються весільні банкети. До Ваших послуг: жива музика, мальовнича природа, смачна здорова їжа, відмінне обслуговування, просторі банкетні зали виконані в українському та європейському стилях. А церемонія одруження під відкритим небом на березі річки, подарує незабутні враження і особливу атмосферу Вашого свята. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, зателефонуйте за контактним номером телефону і наш адміністратор із задоволенням відповість на Ваші питання.